Prečo si kúpiť HUUPS?
561
page-template-default,page,page-id-561,theme-bridge,bridge-core-2.1.7,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-24.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-227,elementor-page elementor-page-561

HUUPS nie je iba nástrojom na rozvoj dynamickej rovnováhy, nejde iba o rockerboard / kývaciu dosku / balančnú dosku / ohnutú dosku.

Je to niečo, čo sa bude páčiť všetkým členom rodiny. Buď budú zdieľať HUUPS, alebo si budú chcieť zaobstarať svoje vlastné.

 

Hojdacia doska HUUPS pomáha fantázii – stáva sa z nej šmykľavka, tunel, vyvažovacia doska, stolička, čln,
miesto na odpočinok, miesto na čítanie kníh, postieľka pre bábiky, bábkové javisko a oveľa oveľa viac. Možností je neobmedzene.

 

Hojdacia doska HUUPS bola navrhnutá tak, aby pomáhala deťom rozvíjať zmysel pre rovnováhu, stimulovala ich vestibulárny systém a prispievala k zmyslu pre rovnováhu a priestorovú orientáciu a získanie hlboký pocit vedomia o svojom tele a jednotlivých častiach tela.

 

Hojdacia doska alebo multifunkčná doska pochádza z waldorfských materských škôl. Hojdacia doska bola navrhnutá tak, aby pomáhala deťom rozvíjať zmysel pre rovnováhu, stimulovala ich vestibulárny systém a získavala hlboký pocit vedomia o svojom tele a častiach tela.

 

Ako sa starať o hojdaciu dosku HUUPS?

HUUPS nevyžaduje žiadnu zvláštnu starostlivosť, stačí ju utrieť vlhkou handričkou. Potom treba celú plochu hojdacej dosky HUUPS otrieť suchou handričkou.